Blosseville Marniquet Blosseville Marniquet Brut

Blosseville Marniquet Brut

Další z krásných „bláznů“. Být u lisování čerstvě otrhaných hroznů je vždy zážitek. Být u lisování čerstvě otrhaných hroznů v Champagne je zážitek na druhou. Být u... Celý popis
Cena včetně DPH 714 Kč 590 Kč bez DPH

Podrobnosti

Objem: 0,75l
Vinařství: Blosseville Marniquet
Dostupnost: Na dotaz
Kód produktu: BLM001

Popis

Další z krásných „bláznů“. Být u lisování čerstvě otrhaných hroznů je vždy zážitek. Být u lisování čerstvě otrhaných hroznů v Champagne je zážitek na druhou. Být u lisování čerstvě otrhaných hroznů u Blossevilee Marniquet je čistá radost.

Dřevěný lis a technika stará pomalu jak champagne samo se nepotká každý den. Pravda, hydraulika pomáhá. Ale to nic nemění na metodě mimořádně šetrného lisování s ručně přehazovanými hrozny vidlemi mezi druhým a třetím kolem.

Šťáva z každého ze tří postupných lisování je pečlivě oddělena. Jde o kvalitu. Ta jde s každým lisem trochu dolů, a proto se zde štávy zásadně nemíchají.

A co nám takto pečlivý přístup přinese do lahve? V tomto případě jde o svébytný produkt skutečně malého producenta. Každý si musí sám zkusit, jestli mu toto champagne zachutná. Poctivá práce, ale může jen těžko něco zkazit.

O novinkách budete vědět jako první
Zadejte email v platném formátu
Přihlášením adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů