Zavolejte nám: +420 773 631 903

 
Košík je prázdný

Obchodní podmínky a reklamační řád

Vážení zákazníci,

po elektronické objednávce Vám přijde zpět potvrzení prostřednictvím e-mailu. Může se stát, že skladové zásoby nebudou odpovídat stavu, který je v daném okamžiku prezentován na webových stránkách. Dodací lhůta je proto stanovená na 1-3 dny a dodavatel si vyhrazuje ve zvláštních případech vzniklých vyšší mocí tuto lhůtu prodloužit. Zákazník v takových případech bude vždy neprodleně informován.

Dodavatel si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, která se bude jevit jako spekulativní či z jiného důvodu nestandardní.

Veškeré ceny uvedené v e-shopu jsou s DPH a zákazník má možnost zvolit si způsob platby a s tím spojenou variantu dodávky zboží. V případě platby bankovním převodem je zboží distribuováno po připsání fakturované na náš účet.

Faktura (daňový doklad) je zákazníkovi dodána společně se zbožím na uvedenou dodací adresu. Zboží je distribuováno dle přání zákazníka. V případě využití přepravní společnosti je dodavatel oprávněn účtovat předmětnou částku zákazníkovi.

Zákazník jako soukromá osoba má na základě Občanského zákoníku možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Za nepoškozené zboží přijatelné pro reklamaci se považuje láhev, která uchová přibližně 2/3 původního obsahu a originální balení včetně korkového špuntu. Veškeré další obchodní a reklamační podmínky se řídí platnými právními předpisy České republiky.